
Baldi Plastik 20l
Description/kawalan
Parameter teknikal
Kemasan Hitam untuk Kegunaan Industri
TheBaldi Plastik 20Ldatang dalam tahan lamahitamkemasan, sesuai untuk tetapan industri. Warnanya menyembunyikan kotoran, memastikan baldi kelihatan bersih walaupun selepas beberapa kali digunakan. Ia direka untuk persekitaran yang sukar seperti kilang atau kilang kimia, di mana bahan kekal stabil dan boleh dipercayai dari semasa ke semasa. Dengan lebih sedekad pengalaman dalam pembuatan baldi sejak 2012, kami memahami keperluan untuk-penyelesaian pembungkusan yang tahan lama dan tahan lama.
Dua Puluh-Saiz Liter untuk Keperluan Pukal
iniBaldi Plastik 20Ladalah bersaiz untukpembungkusan pukal, memegangdua puluh litercecair, serbuk atau barangan kering. Satu baldi menawarkan ruang yang luas, mengurangkan bilangan pakej yang diperlukan. Ini bukan sahaja menjimatkan masa tetapi juga mengurangkan kos dalam kedua-dua pembungkusan dan penghantaran.
Tarik Pengedap Tab dengan Susun
Thetarik penutup tabmenyediakan pengedap yang selamat, memastikan kandungan kekal selamat dan{0}}bebas semasa pengendalian. Tiada alat diperlukan untuk membukanya-hanya tarik tab. Themengendalikandireka untuk keselesaan, dengan acengkaman tidak-gelinciryang menjadikannya mudah dibawa, walaupun penuh. Bahagian bawah baldi dibentuk untuk memastikan kestabilan apabila disusun, dikunci bersama dengan baldi lain untuk menjimatkan ruang penyimpanan. Kami juga menawarkan pilihan untukcetak nama atau logo jenama anda, dan kami menyokong pesanan tersuai untuk memenuhi keperluan unik anda.
Spesifikasi Teknikal
|
Parameter |
Spesifikasi / Keperluan |
| Nama Produk | Baldi Plastik 20L |
| bahan | PP(Polypropylene) |
| Jumlah Tinggi | 346 mm |
| Diameter Tudung | 345 mm |
| Diameter Bawah | 301 mm |
| Jenis Meterai | Tarik tab |
| Julat Suhu | -60 darjah hingga 120 darjah |
| Mencetak | Ya, tersuai tersedia |
Cool tags: Baldi plastik 20l, pengeluar baldi plastik 20l China, pembekal, kilang
Sepasang
Baldi Putih 20lSeterusnya
tidakHantar pertanyaan
Anda mungkin juga berminat






