
Baldi Putih 20l
Description/kawalan
Parameter teknikal
Kapasiti Besar untuk Kerja Besar
TheBaldi Putih 20Lmenawarkan kapasiti besardua puluh liter, menjadikannya pilihan ideal untuk pembungkusan pukal. Baldi ini sesuai untuk menyimpan bahan industri, bahan kimia atau bahan makanan. Dengan menggunakan satu baldi besar, anda boleh mengurangkan bilangan pakej yang diperlukan, menjimatkan masa dan wang untuk pembungkusan dan penghantaran. Dengan lebih sedekad pengalaman sejak 2012, kami memahami kepentingan kebolehpercayaan dalam-pembungkusan berskala besar.
Tarik Tab Seal untuk Akses Mudah
iniBaldi Putih 20Lciri-ciri atarik penutup tab, menyediakan pengedap selamat yang menghalang kebocoran semasa pengendalian biasa. Anda tidak memerlukan sebarang alatan untuk membukanya-hanya tarik tab. Pengedap yang kuat memastikan baldi kekal tertutup dengan baik walaupun selepas digunakan berulang kali, menjadikannya pilihan yang bagus untuk produk yang anda akses dengan kerap
Pemegang Kuat dengan Keupayaan Menyusun
Direka untuk kemudahan, baldi ini disertakan dengan apemegang tebalyang selesa dibawa, walaupun penuh. Thecengkaman tidak-gelincirmemastikan kestabilan semasa pengangkutan. baldi itureka bentuk bawahmembolehkan susunan mudah. Baldi dikunci bersama dengan selamat apabila disusun, menghalangnya daripada terbalik dan menjimatkan ruang storan yang berharga. Permukaan licin sesuai untuk mencetak nama jenama atau logo anda. Kami menyokong pesanan tersuai untuk memenuhi keperluan khusus anda.
Spesifikasi Teknikal
|
Parameter |
Spesifikasi / Keperluan |
| Nama Produk | Baldi Putih 20L |
| bahan | PP(Polypropylene) |
| Jumlah Tinggi | 346 mm |
| Diameter Tudung | 345 mm |
| Diameter Bawah | 301 mm |
| Jenis Meterai | Tarik tab |
| Julat Suhu | -60 darjah hingga 120 darjah |
| Mencetak | Ya, tersuai tersedia |
Cool tags: Baldi putih 20l, pengeluar baldi putih 20l China, pembekal, kilang
Sepasang
Baldi Plastik Boleh DitutupSeterusnya
Baldi Plastik 20lHantar pertanyaan






